GPA U15 Hradec Králové ve dnech 8. 2. – 9. 2. 2020

Tento víkend se koná v Hradci Králové turnaj U15 nejvyšší kategorie – A. V pátek do Hradce Králové odjela trojice našich mladých hráčů a to Petra Benišová, Adéla Špačková a Jakub Raška.
Na turnaji se zatím nejlíp daří Petře Benišové, která dnes v neděli 9.2.2020 bude hrát dvě semifinále a to v dívčí dvouhře proti Lucii Skařupové z Přerova (SK Badminton Přerov) a  ve smíšené čtyřhře po boku Patrika Hrazdíry (Sokol Židlochovice) proti Janu Ptáčkovi (TJ Sokol Klimkovice) a Kateřině Koliášové (SK Hamr).
Adéla Špačková prohrála v semifinále po vyrovnaném boji s nasazenou jedničkou Lucii Krulovou (Badminton FSpSMU) 20 : 22, 19 : 21.
Jakub Raška prohrál v prvním kole s Josefem Fošumem (TJ Sokol Křemže) po třísetové bitvě.
Bohužel Petře Benišové se nepodařilo dotáhnout klání v singlu až do finále a poměrně jednoznačně podlehla v semifinále 12:21 a 9:21 Lucii Skařupové (SK Badminton Přerov).
Lépe bylo zvládnuto semifinále v mixu ze strany Petry Benišové a Patrika Hrazdíry, ve kterém porazili dvojici Jan Ptáček a Kateřina Koliášová ve třech setech. Ve finále pak nestačili na pár Vojtěch Havlíček a Barbora Kulhánková (TJ Sokol Polabiny Pardubice)
17 : 21 a 13:21.

To není vše..

Další příspěvky

GPA U17 Hradec Králové

Ve dnech 16. a 17. 2. 2020 se uskutečnil v Hradci Králové další ze série áčkových turnajů kategorie U17. Kopřivnici na tomto turnaji reprezentovalo duo Petra

Čti více >>